25 Eylül 2021 Cumartesi
Ana Sayfa / Yaşam / Finans / Yeni Akım: Evden Para Kazanma

Yeni Akım: Evden Para Kazanma

Günümüzde, teknolojinin evlerimize girmesiyle bazı şeylerin çok değiştiğini anlayabiliyoruz. Hazır anlamışken, bir adım daha ileri giderek sizler için evinizde oturarak para kazanmanın yollarını araştırmaya karar verdim.

İşte yaptığım yüksek matematiksel araştırmalar sonucunda derlediğim, evden para kazanmak için uygulayabileceğiniz 5 öneri:

1. Öncelikle bir ev bulun.alin-yazim-67-bolum-emele-gorucu-soku_7952769-3072_1280x720

Şu anki konumuz evden para kazanmanın yolları olduğu için ilk olarak bir eve ihtiyacımız var. Bu, kendi eviniz olabileceği gibi, kaynananızın, arkadaşınızın, Almanya’daki akrabanızın ya da ziyarete gittiğiniz yeni evli çiftin evi de olabilir. Burada esas dikkat edilmesi gereken faktör, para kazanmak için bir şey yapacağımız yerin isminde ev kelimesi geçmesi. Böylelikle psikolojik olarak motivasyonumuz sağlanmış olacak.

2. Kendi kendinizin personeli olun.

beyin-bedava_14025

Dünyada alışılmış genel algı olan kendi kendinin patronu olma durumunda insanların kaçırdığı temel nokta, kendi kendilerinin patronu olmaları sebebiyle sürekli kendi kendilerine maaş ödemek zorunda kalmalarıdır. Bu yüzden, işte tam bu noktada, şu an, kendi kendinizin patronu olmayı bırakıp, kendi kendinizin personeli olun. Böylece kendi kendinizi otomatik olarak maaşlı personel kategorisine sokarak, sürekli bir gelire sahip olacaksınız.

3. Evde Oturun.

sitting

Evet, sadece oturarak para kazanabileceğini biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir evde oturan kişilerin günlük oturma saatleri ile bir şey yapmama saatleri arasındaki gelir ortalamaları arasında doğru bir ilişki var. Yani bu demek oluyor ki, dışarıya çıkıp para harcamadığınız oranda evde oturup para kazanmaktasınız. Bu yöntem, tembellik seviyesi çok yüksek olan kişiler için ideal olup, düşük risk sebebiyle getiri oranı en düşük olanıdır. Diğer yandan bir yan etki olarak, uzun vadede kişiye hayatı ve insan olarak kendinin ne işe yaradığını sorgulatabilir.

4. Bol su için.

suyun-faydalari-negundem.com_-620x330

Suyun faydalarını zaten biliyoruz, burada tekrar belirtmeye gerek duymuyorum. Anlamamız gereken şey, bu kadar faydalı bir şeyi tüketmek için neden bir kar amacımız olsun ki? Bence para kazanma amacı olmadan da bol su içebiliriz. Bu tür karşılık beklemden yapılan hayır işleri kendimizi çok yardımsever hissettireciği gibi uzun vadede de insanlık yaşamına olumlu katkıda bulunacaktır.

5.  Hayal Kurun.

Modern alternatif tıbbın bizlere sunduğu en önemli şeylerden birisi de beyin gücüdür. Birkaç yıl önce bu ger

çekliği farkettiğimde inanamamıştım. Sonrasında, yıllarca dünya inisiyatik okullarını dolaşarak evrenin sırlarını evde oturmakla birleştirdim. Sonuç mükemmeldi. Potansiyel bir iş insanı olarak günde 3 defa zenginliğinizin hayalini kurmak sizi oturduğunuz yerden zengin edecektir.

Başarılar.

 

Turgut Uzar

Hakkında Turgut Uzar

benim dengemi bozmayınız.

İlginizi çekebilir

Ne Kadar İnsanız?

Evet evet yanlış duymadiniz. Bu soruyu ne zaman sorduk kendimize? Hasta olduğumuzda, üzüldüğümüzde, kırıldığımızda ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better