Ana Sayfa / Blog / Tohumlar Filiz Verdi…

Tohumlar Filiz Verdi…

Değerli dostlarımız yine yeniden ve yeniliklerle biz geliyoruz. Yenilenerek yeni yazarlarımızla güçlenerek yeni konulara değinerek geliyoruz. Uzun bir ara verdik geride 2018 yılını bıraktık acısıyla tatlısıyla dergiyi nadasa bıraktık. Toprağımız yenilendi kendini buldu ve 2019 umutların yılıyla tohumlar toprakla buluştu filizlerini verdi. Aranızdan umut nerde dediğinizi duyar gibiyim. Umudu kaybetmek hayatı kaybetmek gibidir, hala dünyada açlık var, savaş var ve bir sürü kötülükler var üzülerek söyleyeyim yarında olacak ama iyilik ve güzellik hep galip gelecek.

Ofis arkadaşlarının oluşturmuş olduğu hobimiz beklediğimizin çok üstünde okunma oralarıyla bizi tekrar yazmaya mecbur kıldı. Bugüne değin 200 bin e yakın tıklanma sayısıyla sizlerden gelen yeni yazı bekliyoruz yorumları ve mailleri ile tekrar yola çıktık. Ardımızda bıraktığımız dönemde kimi yazar arkadaşlarımız kendilerine başka bir yol çizdiler onlara katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Yeni soluk yeni kan yeni yazar arkadaşlarımız herkes heyecan içinde sizlerle buluşmayı bekliyor. Hep söylediğimiz yazılarımızı okurken kahvenizi alıp renkli bir mola verin kendinize.

Tabi bu kadar yenilikten bahsetmişken ben deniz de Funda yenilerin arasında ben de varım derginin editörü olarak benim de heyecanım dorukta. Yazmak düşündüklerini yazıya dökmek hiç de kolay değilmiş. Biz amatör yazarlar olarak bu işi profesyonel olarak yapan insanlara gerek benim gerekse diğer arkadaşlarımın saygısı bir kat daha arttı. Önce de söylemiştim bizler bu işi amatör olarak yapıyoruz bu sebeple sürçü lisan edersek affola…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Facebook/renklimola

Twiter/renklimola

Instagram/renklimola

Youtube/renklimolatv

Haydi Renkli Molalarınız çok olsun…

Funda Deniz AŞNÜK

Hakkında Funda Deniz Aşnük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better