Ana Sayfa / Blog / Harun Özer / Renkli Mola Yayın Hayatına Başlıyor

Renkli Mola Yayın Hayatına Başlıyor

Evet, başlıyoruz. Yeni bir serüven, yeni bir bakış açısı. Belki Amerika’yı yeniden keşfetmeyeceğiz, ama olaylara baktığımız pencerenin kapısını sizlere açacağız. Yolculuğumuza on kişilik ana renklerden oluşan bir ekiple başlıyoruz. Gün geçtikçe aramıza ara renkler de katılacak ve bu renk cümbüşü size güzel bir mola imkanı sunacak.

Harun Özer 1Renkli Mola, güzel bir sohbet ortamında hayat buldu. “Olur mu? Olur.”,”Yapılabilir mi?”,”Biz yapabilir miyiz?” derken, “neden olmasın?”,”Tabii ki yaparız.” cümleleri ısıttı sohbetimizi. Bizler için bir hobi, bir değişiklik ve küreselleşen dünyanın yeni vebası stresi yenebilmek için bir aktivite, rutin hayatı renklendiren bir mola…

Renkli Mola, interaktif bir dergi olarak yayın hayatına başlayacak. Derginin içerisinde aktüel ve yaşamla ilgili yazılarımızı sizlerin takdirine sunacağız.

Renklimola.com bizim yaşam portalımız. Yaşama dair her şeyi, burada sizlere ulaştırma gayretinde olacağız. Moda, yaşam, gezi, yemek tarifleri, şehirler, oteller, restoranlar, hayat deneyimlerimiz, nerede ne var, eğlenceler, röportajlar, öneriler, aklımıza gelen ve hayal edebileceklerimiz. Yani sınırsız bir hayal gücü, yüzde yüz eğlence.

Gezi ve yemek konusunda da iddialıyız. Sizleri Renkli Mola yıldızlarıyla tanıştıracağız. Gezi konusundaki önerilerimiz, belirlediğimiz kriterlere göre puanlandırılıp sizlere önerilecek.

Sosyal medyayı elbette unutmadık; facebook.com/renklimola sayfasından da ekibimizi takip edebilirsiniz. Sayfamızı beğenip, bizim bu molamızın daha fazla insana ulaşması için destekleyebilirsiniz. “Instagram/renklimola” adresinde paylaştığımız fotoğrafları görebilirsiniz. Twiter/renklimola adresinde bizim paylaşımlarımızı yorumlayabilirsiniz. Son bombamız ise; Youtube/Renklimola TV kanalımızda video ve röportajlarımızı takip edebilirsiniz.

Güncel hayatı olduğu kadar, yaşanan olumsuz olayları da eleştireceğiz. Sessiz kalmayarak, önerilerimizi de yazacağız. Takdiri hak eden olayları da takdir edeceğiz.

Burada yer vermediğim diğer sürprizleri de Renkli Mola’ya bırakıyorum.

Herkese Renkli Mola’lar…

 

Harun ÖZER

Renkli Mola

Hakkında Harun Özer

İlginizi çekebilir

Haydi Hazırmısın?

Uzun bir sessizlik döneminden sonra güneşin de etkisiyle içim coşkuyla doldu. Yazmak gerçekten zor hele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better